Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’dan Kurban Bayramı Mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’dan Kurban Bayramı Mesajı
Abone ol
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların huzur ve güven içinde bir Kurban Bayramı geçirmesi için tüm önlemleri aldı. İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, bayram mesajında sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarının güçlendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı bu mübarek günlerde vatandaşların emniyetini sağlamanın öncelikleri olduğunu belirtti.

Gökduman, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün bayram süresince can ve mal güvenliğini korumak için gereken tüm tedbirleri aldığını vurguladı. Kurban Bayramı öncesinde ve sonrasında özel araçlarıyla seyahat edecek olan vatandaşların trafik kurallarına uymalarını temenni eden Gökduman, bayramın huzur ve güven içerisinde geçmesi için tüm personelin görev başında olacağını ifade etti.

Bayramda Trafik Kurallarına Dikkat

Gökduman, "Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bayramda da tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Vatandaşlarımızdan ricamız, trafik kurallarına uymaları ve dikkatli olmalarıdır. Bayramın sevinçle ve güvenle geçmesi için hep birlikte gayret göstermeliyiz" dedi.

Huzur İçinde Bir Bayram

Nurettin Gökduman, tüm Kahramanmaraş halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak, bayramın gözyaşından uzak, sevinç dolu bir şekilde geçmesini temenni etti. "Bu vesileyle, personelim ve şahsım adına, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, güvenli ve huzurlu bir bayram diliyorum" ifadelerini kullandı.

Bu Kurban Bayramı’nda Kahramanmaraş’ta alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün resmi web sitesini ziyaret edebilir veya ilgili numaralardan yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan’dan Kurban Bayramı MesajıÖnceki Haber

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rekt...

TÜİK İstatistikleri: Kahramanmaraş Depremleri 45 Bin 784 Can Aldı!Sonraki Haber

TÜİK İstatistikleri: Kahramanmaraş Depre...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar