Başkan Kılınç’tan Engelli Vatandaşa Tekerlekli Sandalye

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Kılınç’tan Engelli Vatandaşa Tekerlekli Sandalye
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, omurilik felçli 5 çocuk annesi Ayten Arslan’a, tekerlekli sandalye hediye etti.

Adıyaman şehir merkezinde ikamet eden, yıllar önce engelli duruma düşen Ayten Arslan’a, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, tekerlekli sandalye hediye ederek, yüzünü güldürdü. Ayten Arslan’ı evinde ziyaret eden Başkan Kılınç, engelli vatandaşlara sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“Ayten Arslan, daha önce belediyemize başvuruda bulunmuştu. Başvurusunu dikkate alarak, bugün evinde ziyaret ettik. Ayrıca tekerlekli sandalye hediye ederek, bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalıştık. Adıyaman Belediyesi olarak, şehrimizde yaşayan tüm engelli vatandaşlarımızın yaşam standartlarının en üst seviyeye çıkarılması için imkânlarımız ölçüsünde maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğiz.”

Omurilik felçli 5 çocuk annesi Ayten Arslan ise, ziyaretinden ve hediye takdiminden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımız mağduriyetimizi görerek sesimize kulak verdi. Bu sandalye sayesinde gönül rahatlığıyla dışarı çıkmanın mutluluğunu yaşayacağım” dedi.

 

 

Kaynak:Haberhanesi

Anahtar Kelimeler:
Şehit Ömer Halisdemir’in Adı Uganda’da YaşatılacakÖnceki Haber

Şehit Ömer Halisdemir’in Adı Uganda’da Y...

Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın…Sonraki Haber

Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın…

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!